O. Gábor kérdése

2021-04-25 02:53
Azt szeretném kérdezni, hogy gyepen milyen időközönként alkalmazható a trágya?


FATUDOR

2021-04-26 12:34
Kedves Gábor! A Kiskertész gyepműtrágyát elég egyszer vagy kétszer kijuttatni (tavasz és ősz), csapadék előtt. A vegetációs időszakban pedig többször lehet nitrogén oldattal öntözni vagy a tápanyag utánpótlás esetén 2-4 kg/100 m2 mennyiségben kell egyenletesen kiszórni. https://fatudor.hu/kiskertesz-gyepmutragya Eredményes kertészkedést! Üdv Fatudor


További kérdése van a témával kapcsolatban?

Online tanácsadás

Kerti kalendárium

Júniusi teendők kiskertünkben

Ez a hónap még elég tennivalót tartogat a konyha- díszkert valamint balkonkertben tevékenykedő kiskertészeknek. Vegyük sorra a feladatokat:

Júliusi teendők kiskertünkben

A nyári hónapokban gyönyörködhetünk az eddigi kemény munkánk eredményében, hiszen mind a virágoskertben, mind a balkonládákban hálásan virágoznak dísznövényeink.