R. Zoltánné kérdése

2022-05-04 06:23
Tisztelt Címzett! Érdeklődnék,a gyümölcs fákat mivel kell most permetezni?kb 60 db fa szilva,alma cseresznye,meggy, őszibarack,sárgabarack, köszönöm Rakonczai Zoltánné


FATUDOR

2022-05-07 10:52
Kedves Rakonczai Zoltánné! A következő készítményeket ajánlom: Folicur Solo (felszívódó gombaölő), Delan Pro (kontakt gombaölő) Spilan (virágzás utáni kezelés, felszívódó rovarölő) Virágzásban Omex Boron, ami elősegíti a gyümölcs kötődést. Bekeveréskor a lombtrágyákat fel kell alaposan rázni és legutoljára hozzáadni a tankeverékhez. Remélem tudtam segíteni! Üdv Fatudor


További kérdése van a témával kapcsolatban?

Online tanácsadás

Kerti kalendárium

Februári teendők kiskertünkben

Igazán különleges látványt nyújt az ebben az időszakban virágzó varázsmogyoró, de kedvező időjárás esetén a kora tavaszi hagymások virágaiban is gyönyörködhetünk.

Márciusi teendők kiskertünkben

A tavasz első hónapjában érdemes előkészítenünk zöldségeskertünk talaját, amelybe a hónap végén a korai zöldségeket vethetjük el.