B. Andrea kérdése

2025-04-04 03:17
A bekevert növényvédő szer mennyi Ideig használható fel?


FATUDOR

2025-04-25 10:53
Kedves Andrea A bekevert növényvédő szereket mihamarabb fel kell használni. Legjobb ha egy- két órával a bekeverés után használjuk fel. Mi szakemberek azt javasoljuk, hogy maximum 12-24 óra múlva. A probléma abban áll, hogy a növényvédő szerek ilyen körülmények között gyorsan lebomlanak és vesztenek a hatékonyságukból. Bízom benne, hogy tudtam segíteni. Üdv: Fatudor


További kérdése van a témával kapcsolatban?

Online tanácsadás

Kerti kalendárium

Júniusi teendők kiskertünkben

Ez a hónap még elég tennivalót tartogat a konyha- díszkert valamint balkonkertben tevékenykedő kiskertészeknek. Vegyük sorra a feladatokat:

Júliusi teendők kiskertünkben

A nyári hónapokban gyönyörködhetünk az eddigi kemény munkánk eredményében, hiszen mind a virágoskertben, mind a balkonládákban hálásan virágoznak dísznövényeink.